HALLITUS JA TOIMIHENKILÖT 2020

Puheenjohtaja 2020
Virve Sipola
virve.sipola@gmail.com
p. 044 583 3143

Varapuheenjohtaja, varajäsen 2020
Paula Kauppinen-Suikki
paula.suikki@suomi24.fi
p. 0500 584 597

Sihteeri, jäsen 2019 - 2021
Reeta Tolonen
osty.sihteeri@gmail.com
p. 040 565 9933

Jäsensihteeri, jäsen 2020 - 2022
Anu Väänänen
osty.jasensihteeri@gmail.com
p. 040 664 3014

Rahastonhoitaja
Eliisa Bäf
osty.rahastonhoito@gmail.com
p. 050 487 3520

Jäsen 2019 – 2021
Katja Manninen
kennelbandstones@gmail.com
p. 040 356 9722

Jäsen 2020
Niina Paakkari
nina@bullbugbear.com
p. 040 515 7542

Jäsen 2020
Henna-Maria Räisänen
hennamariar@gmail.com
p. 040 176 9665

Jäsen 2020 – 2022
Tiina Somero
tiina.somero@gmail.com
p. 050 388 0956

Varajäsenet 2020
Marjatta Lehtonen, marlehton@gmail.com
Paula Kauppinen-Suikki, paula.suikki@suomi24.fi, p. 0500 584 597
Anna-Kaisa Heikkinen, 01anna.heikkinen@gmail.com, p. 040 6380254



LUT-vastaava
Marika Krapu, ostynlut@gmail.com

VERI- ja MEJÄ-yhteyshenkilöt

Reija Broman, rbroman82@gmail.com, p. 046 552 6411
Taina Turska, taina@turska.fi ja p. 040 778 2976


TOKO-vastaava
Virve Sipola, virve.sipola@gmail.com, p. 044 583 3143

AGILITY-yhteyshenkilöt
Katja Pirkola, katja.pirkola@gmail.com p. 040 518 5147
Tiina Somero, tiina.somero@gmail.com, p. 050 388 0956
Nina Paakkari, nina@bullbugbear.com, p. 040 515 7542
Tiina Kopsa

Rallytoko-vastaava
Tiina Kopsa

NÄTO-yhteyshenkiöt
Paula Kauppinen-Suikki, paula.suikki@suomi24.fi, p. 0500 584 597
Reeta Tolonen, reetolo@gmail.com, p. 040 565 9933

Nose Work –vastaava
Paula Kauppinen-Suikki, paula.suikki@suomi24.fi, p. 0500 584 597

Pentukurssivastaava
Katri Pintamo-Kenttälä, katri.pintamo@gmail.com, p. 040 525 3861

Luonne- ja käyttäytymistestaus
Mari Ruuhonen, mruuho@gmail.com

Rotuyhteyshenkilövastaava

Huvitoimikunta
Virve Sipola, virve.sipola@gmail.com, p. 044 583 3143
Katja Manninen, katjamin@hotmail.com, p. 040 356 9722
Reeta Tolonen, reetolo@gmail.com, p. 040 565 9933

Talkoolaisvastaava, tähtiasiat
Henna Maria-Räisänen, hennamariar@gmail.com, p 040 176 9665

Infovastaava
Marja Junttila, ostyninfo@gmail.com, marja.junttila@gmail.com

Toppilan hallin vastaavat
Virve Sipola, virve.sipola@gmail.com, p. 044 583 3143
Kari Väänänen, karij.vaananen@gmail.com, p. 040 821 1744
Marjatta Lehtonen, marlehton@gmail.com

Lehden toimitus
Henna-Maria Räisänen, hennamariar@gmail.com, p 040 176 9665
& hallitus, ostylehti@gmail.com

Lehden taitto
Saana Pirinen

Lehden postitus
Irja Mämmelä, irja@mammela.fi

Sponsorivastaava
Nina Paakkari, nina@bullbugbear.com, p. 040 515 7542

Haukkukeidasvastaava
Kari Väänänen, karij.vaananen@gmail.com, p. 040 821 1744


Sivu 3.2.2020