HALLITUS JA TOIMIHENKILÖT 2019


Puheenjohtaja 2019
Virve Sipola
virve.sipola@gmail.com
p. 044 583 3143

Varapuheenjohtaja, jäsen 2017 - 2019
Paula Pekkanen
pekkanenpaula@gmail.com
p. 045 631 6985

Sihteeri 5.6.2019 lähtien, jäsen 2019 - 2021
Reeta Tolonen

osty.sihteeri@gmail.com
p. 040 565 9933

Marjo Keränen 5.6.2019 saakka

Jäsensihteeri, jäsen 2019 5.6.2019 lähtien
Anu Väänänen
osty.jasensihteeri@gmail.com
p. 040 821 1744

Rahastonhoitaja
Eliisa Bäf
osty.rahastonhoito@gmail.com
p. 050 487 3520

Jäsen 2018 5.6.2019 saakka
Eveliina Ruokamo
eve.ruokamo@gmail.com

Jäsen 2017 - 2019
Miia Eskola
miia.eskola@outlook.com
p. 040 744 4708

Jäsen 2019 - 2021
Katja Manninen
katjamin@hotmail.com
p. 040 356 9722

Jäsen 2019, 5.6.2019 lähtien
Marjatta Lehtonen

marlehton@gmail.com


Varajäsenet 2019
Tiina Somero, tiina.somero@gmail.com p. 050 388 0956

LUT-vastaava
Marika Krapu, ostynlut@gmail.com, p. 045 111 8805

VERI- ja MEJÄ-yhteyshenkilöt
Reija Broman, rbroman82@gmail.com, p. 046 552 6411
Taina Turska, taina@turska.fi ja p. 040 778 2976.
Tiina Takalahti, tiina.takalahti@gmail.com p. 040 716 5929

TOKO-vastaavat
Virve Sipola, virve.sipola@gmail.com, p. 044 583 3143
Paula Pekkanen, pekkanenpaula@gmail.com, p. 045 631 6985

AGILITY-yhteyshenkilöt
Paula Pekkanen, pekkanenpaula@gmail.com, p. 045 631 6985
Miia Eskola, miia.eskola@outlook.com, p. 040 744 4708

Rallytoko-vastaavat
TEHTÄVÄ AVOINNA

NÄTO-yhteyshenkiöt
Paula Kauppinen-Suikki, paula.suikki@suomi24.fi, p. 0500 584 597
Reeta Tolonen, reetolo@gmail.com, p. 040 565 9933

Pentukurssivastaava
TEHTÄVÄ AVOINNA

Luonne- ja käyttäytymistestaus
Mari Ruuhonen, mruuho@gmail.com

Rotuyhteyshenkilövastaava
Eveliina Ruokamo, eve.ruokamo@gmail.com, p. 050 560 2497

Huvitoimikunta
Virve Sipola, virve.sipola@gmail.com, p. 044 583 3143
Katja Manninen, katjamin@hotmail.com, p. 040 356 9722
Reeta Tolonen, reetolo@gmail.com, p. 040 565 9933

Talkoolaisvastaava, tähtiasiat
Miia Eskola, osty.talkootahdet@gmail.com, p.040 744 4708

Infovastaava
Marja Junttila, ostyninfo@gmail.com, marja.junttila@gmail.com

Hallitoimikunta
Virve Sipola, virve.sipola@gmail.com, p. 044 583 3143
Johan Carlson, johan@pietarsaarenpuutavara.fi, p. 050 487 6533
Kari Väänänen, karij.vaananen@gmail.com, p. 040 821 1744
Miia Eskola, miia.eskola@outlook.com, p. 040 744 4708
Marko Haikonen

Lehden toimitus
Saana Pirinen & hallitus, ostylehti@gmail.com

Lehden postitus
Irja Mämmelä, irja@mammela.fi

Sponsorivastaava
TEHTÄVÄ AVOINNA

Haukkukeidasvastaava
Kari Väänänen, karij.vaananen@gmail.com, p. 040 821 1744

Sivu päivitetty 7.6.2019