HALLITUS JA TOIMIHENKILÖT 2021

Puheenjohtaja 2021
Virve Sipola
virve.sipola@gmail.com
p. 044 583 3143

Varapuheenjohtaja 2021
Paula Kauppinen-Suikki
suikkipaula@gmail.com
p. 0500 584 597

Sihteeri, jäsen 2021
Reeta Tolonen
osty.sihteeri@gmail.com
p. 040 565 9933

Jäsensihteeri, jäsen 2020 - 2022
Anu Väänänen
osty.jasensihteeri@gmail.com
p. 040 664 3014

Rahastonhoitaja, jäsen 2021
Eliisa Bäf
osty.rahastonhoito@gmail.com
p. 050 487 3520

Jäsen 2021 - 2023
Niina Paakkari
nina@bullbugbear.com
p. 040 515 7542

Jäsen 2021 - 2023
Anna-Kaisa Heikkinen
01anna.heikkinen@gmail.com
p. 040 6380254

Jäsen 2020 – 2022
Tiina Somero
tiina.somero@gmail.com
p. 050 388 0956

Varajäsenet 2021
Petra Kämäräinen, petra.kamarainen@gmail.com
Henna-Maria Lohiniva
Paula Kauppinen-Suikki

AGILITY-yhteyshenkilöt
Katja Pirkola, katja.pirkola@gmail.com p. 040 518 5147
Tiina Somero, tiina.somero@gmail.com, p. 050 388 0956
Nina Paakkari, nina@bullbugbear.com, p. 040 515 7542
Tiina Kopsa

Haukkukeidasvastaava
Kari Väänänen, karij.vaananen@gmail.com, p. 040 821 1744

Huvitoimikunta
Virve Sipola, virve.sipola@gmail.com, p. 044 583 3143
Nina Paakkari, nina@bullbugbear.com, p. 040 515 7542
Anna-Kaisa Heikkinen

Infovastaava
Marja Junttila, ostyninfo@gmail.com, marja.junttila@gmail.com

Lehden toimitus
Henna-Maria Lohiniva, hennamariar@gmail.com, p 040 176 9665
Petra Kämäräinen

Lehden taitto
Saana Pirinen

Luonne- ja käyttäytymistestaus
Mari Ruuhonen, mruuho@gmail.com

LUT-vastaava
Marika Krapu, ostynlut@gmail.com

MEJÄ- ja VERI-yhteyshenkilöt
Reija Broman, rbroman82@gmail.com, p. 046 552 6411
Taina Turska, taina@turska.fi ja p. 040 778 2976

Nose Work –vastaava
Paula Kauppinen-Suikki, suikkipaula@gmail.com, p. 0500 584 597

NÄTO-yhteyshenkilöt
Paula Kauppinen-Suikki, suikkipaula@gmail.com, p. 0500 584 597
Petra Kämäräinen,

Pentukurssivastaavat
Katri Pintamo-Kenttälä, katri.pintamo@gmail.com, p. 040 525 3861
Anu Väänänen, osty.jasensihteeri@gmail.com

Rallytoko-vastaava
Tiina Kopsa

Rotuyhteyshenkilövastaava
Paula Kauppinen-Suikki, suikkipaula@gmail.com

Sponsorivastaava
Nina Paakkari, nina@bullbugbear.com, p. 040 515 7542

Talkoolaisvastaava, tähtiasiat
Henna-Maria Lohiniva, hennamariar@gmail.com, p 040 176 9665

TOKO-vastaava
Virve Sipola, virve.sipola@gmail.com, p. 044 583 3143

Toppilan hallin vastaavat
Virve Sipola, virve.sipola@gmail.com, p. 044 583 3143
Kari Väänänen, karij.vaananen@gmail.com, p. 040 821 1744
Marjatta Lehtonen, marlehton@gmail.com

Trimmauskurssiastaavat
Tiina Somero
Katja Manninen


Päivitetty 8.5.2021